• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  česká krav maga Asociace Brno

  Jsem Michael Hofbauer a Krav Maga učím již 6. rokem. Než jsem začal s Krav Maga, získávál jsem zkušenosti z jiných bojových umění jako karate, kickbox, thaibox, řeckořímské zápasy a MMA.
  Krav Maga mě nadchla, jelikož učí studenty, jak řešit co nejefektivněji nepříjemné situace do kterých se člověk může dostat.
  Sám jsem se v životě setkával se situacemi, které nejsou člověku příjemné a ani se je nesnaží vyhledávat, ale čas a místo konfilktu si člověk nevybírá.

  Tento jedinečný izraelský sebeobranný systém se v Brně trénuje od roku 2016 a za tu dobu si získal desítky báječných a věrných studentů. Každý rok otevíráme nové kurzy pro začátečníky, jejich seznam najdete v sekci Třídy.

  Pro zvládnutí předchozích dovedností se využívají speciální cvičení během tréninků, kdy se postupuje od jednoduchých sebeobranných technik až po realistické simulace ohrožení/útoku a to ať se jedná o rychlost, tempo, počet útočníků, viditelnost či místo (např. se také pořádají semináře CQB (close quarter battle) pro širokou veřejnost, kde se trénuje v dopravních prostředcích kupř. v autobuse, tramvaji, metru a starých budovách) Ale i přes maximální snahu o navození realistických podmínek útoků a ohrožení je vždy kladen velký důraz na bezpečnost studentů. Krav Maga je styl zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Krav Maga je zkrátka stylem, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků.

  Proč trénovat právě s námi?

  V Krav Maga Brno propojujeme všechny složky sebeobrany tak, aby byl pro Vás skutečně efektivní. Nejen, že se naučíte techniky a taktiku jednoho z nejúčinnějších sebeobranných systémů na světě, ale naučíme Vás také správně pracovat s psychologií útočníka i svou vlastní myslí, díky čemuž budete mít jistotu, že v případě nouze správně zareagujete a použijete nejvhodnější prostředky k sebeobrane. 
   

  Kdo může trénovat?

  Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej mohl používat kdokoli bez ohledu na jakékoli fyzické predispozice. V Krav Maga Brno momentálně nabízíme kurzy pro muže i ženy ve věku od 15 let.
   

  kdy tréninky probíhají?

  Momentálně otevíráme následující kurzy:

  Začátečníci

  pondělí a středa 17:20 - 18:35 - Od února 2023
  Přihlášení ZDE
   

  Pokročilí

  pondělí a středa 18:45 - 20:15
  úterý a čtvrtek 18:45 - 20:15

  Více informací ohledně kurzů najdete v sekci Třídy.