• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga Academy Brno

  Jsem Michael Hofbauer a Krav Maga učím již 4. rokem. Než jsem začal s Krav Maga, získávál jsem zkušenosti z jiných bojových umění jako karate, kickbox, thaibox, řeckořímské zápasy a MMA.
  Krav Maga mě nadchla, jelikož učí studenty, jak řešit co nejefektivněji nepříjemné situace do kterých se člověk může dostat.
  Sám jsem se v životě setkával se situacemi, které nejsou člověku příjemné a ani se je nesnaží vyhledávat, ale čas a místo konfilktu si člověk nevybírá.

  Krav Maga Brno patří do celosvětové organizace Krav Maga Global vedené Eyalem Yanilovem, současným ředitelem organizace a nejbližším žákem samotného zakladatele systému Krav Maga, Imiho Lichtenfelda. Eyal se tomuto izraelskému sebeobrannému systému věnuje více než čtyřicet let a je osobně zodpovědný za jeho rozšíření po celém světě. 

  Tento jedinečný izraelský sebeobranný systém se v Brně trénuje od roku 2016 a za tu dobu si získal desítky báječných a věrných studentů. Každý rok otevíráme nové kurzy pro začátečníky, jejich seznam najdete v sekci Třídy.

  Proč trénovat právě s námi?

  V Krav Maga Academy propojujeme všechny složky sebeobrany tak, aby byl Váš skutečně efektivní. Nejen, že se naučíte techniky a taktiku jednoho z nejúčinnějších sebeobranných systémů na světě, ale naučíme Vás také správně pracovat s psychologií útočníka i svou vlastní myslí, díky čemuž budete mít jistotu, že v případě nouze správně zareagujete a použijete nejvhodnější prostředky k sebeobrane. 

  Kdo může trénovat?

  Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej mohl používat kdokoli bez ohledu na jakékoli fyzické predispozice. V Krav Maga Academy Brno momentálně nabízíme kurzy pro muže i ženy ve věku od 15 let. V blízké době plánujeme otevřít i kurzy pro děti.

  kdy tréninky probíhají?

  Momentálně otevíráme následující kurzy:

  Začátečníci

  pondělí a středa 18:55 - 20:10
   

  Pokročilí (P1 - P3)

  pondělí a středa 17:20 - 18:50

  Více informací ohledně kurzů najdete v sekci Třídy.